Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Inwestycji (M&A)

EDINA Vetcare Group S.AO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad procesami M&A

  • Wykonanie analiz strategicznych, finansowych i operacyjnych na potrzeby inicjatyw dotyczących rozwoju i integracji sieci weterynaryjnej poprzez fuzje i przejęcia (M&A)

  • Przygotowanie business planów na potrzeby projektów inwestycyjnych

  • Nawiązywanie i utrzymanie długoterminowych relacji z Klientami

  • Budowanie modeli finansowych i wycen spółek

  • Przeprowadzanie/koordynacja badań due diligence

  • Identyfikacja potencjalnych targetów akwizycyjnych

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień z obszarów finansów przedsiębiorstw, a w szczególności w zakresie wyceny przedsiębiorstw i fuzji i przejęć

  • Umiejętność tworzenia business planów i wycen oraz zrozumienia zagadnień finansowych i operacyjnych przedsiębiorstwa pozwalających na przygotowanie analiz finansowych

  • Zdolności negocjacyjne

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność pracy w zespole i doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Komunikatywność, otwartość i chęć do pracy – wielozadaniowość

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność obsługi Excel, PowerPoint

  • Bardzo mile widziane doświadczenie w modelu buy and build

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę pełną wyzwań i odpowiedzialności

  • Perspektywę kompleksowego rozwoju wewnątrz organizacji

  • Stworzenie ścieżki rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji i możliwości

  • Uczestniczenie w nowych projektach i opracowywaniu strategii rozwoju

  • Współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.