Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Inwestycji – stolarka drzwiowa

RGB sp. z o.o. sp.j.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i realizacja całego procesu sprzedaży polegającej na dostawie i montażu stolarki / ślusarki otworowej drzwiowej na budowach

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • doświadczenie w handlu

  • pozytywne nastawienie do procesu sprzedaży

  • umiejętność samoorganizacji pracy

  • samodyscyplina

  • prawo jazdy

  • sprawna obsługa komputera

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacjach dostawy i montażu drzwi będzie dużym atutem

To oferujemy

  • bardzo atrakcyjne warunki finansowe

  • narzędzia pracy przewyższające ogólnie przyjęty standard

  • samodzielność

  • partnerskie relacje w pracy

  • pracę w firmie będącej jednym z liderów w kraju

Firma RGB sp. z o.o. sp.j. - jeden z liderów w branży stolarki i ślusarki drzwiowej w kraju, z wieloletnim doświadczeniem w branży, zajmujący się wyposażaniem obiektów użyteczności publicznej oraz komercyjnych w drzwi drewniane i stalowe, działający na teranie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy