Oferta pracy

Manager ds. Jakości

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem inżynierów

  • Zarządzanie procesem jakości w produkcji masowej ogniw.

  • Zapewnienie pracy podległego obszaru zgodnie z wymaganiami systemów zarządzania jakością

  • Zapewnienie efektywności standardów jakości

  • Ścisła współpraca z działem rozwoju, produkcji, procesu i utrzymania ruchu od fazy development do produkcji masowej

  • Uczestnictwo w przeglądach FMEA, CP, PF

  • Odpowiedzialność za dokumentacją jakościową w podległym obszarze

  • Uczestnictwo w optymalizacji procesów jakościowych

  • Zarządzanie audytami LPA, Process Patrol

  • Nadzór w zakresie przygotowywania raportów i analiz wskaźników jakościowych

  • Budowanie zaangażowania podległego zespołu oraz dbanie o właściwą komunikację

  • Nadzór nad procesem zatwierdzania 4M/PPAP w podległym obszarze

  • Przygotowywanie raportów jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Elektronika, Elektryka, Mechatronika, Inżynieria Produkcji, Zarządzanie Jakością, Mechanika, Chemia, Automatyka i Robotyka lub podobne)

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku managerskim w środowisku produkcyjnym, w tym min. 3 letnie doświadczenie w branży automotive

  • Język angielski w mowie i piśmie na poziomie swobodnej komunikacji

  • Doświadczenie z globalnej firmy w branży baterii do samochodów elektrycznych będzie ważnym atutem

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi jakościowych (m.in. 8-D, 5 Why, PPAP, APQP, Control Plans, FMEA, Six Sigma, SPC) oraz norm IATF16949 i VDA

  • Mile widziana znajomość z zakresu technologii baterii litowo-jonowych

  • Uprawnienia audytora VDA 6.3 będą dodatkowym atutem

  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność analitycznego myślenia, niezależność, dyspozycyjność, asertywność, proaktywna postawa

  • Umiejętność metodologicznego podejścia do pracy i rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i przywódcze

  • Umiejętność pracy pod presja czasu i stresu

  • Łatwość w komunikacji z innymi

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B i otwartość na wyjazdy służbowe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego.

  • Czynny udział w projekcie greenfield – jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową.

  • Pracę w międzynarodowej firmie.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej.

  • Wdrożeniowy program oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje – możliwość zagranicznych podróży służbowych.

  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.

  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy.

  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija!

Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedyne miejsce w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Energy Solution Wrocław jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Przewiń do profilu firmy