Oferta pracy

Manager ds. Kadr i Płac

TMF GroupO firmie

TMF Group

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzaniem pracą podległego zespołu, w tym: organizacją codziennej pracy, przydzielaniem zadań, zarządzaniem komunikacją, planowaniem działań rozwojowych, podejmowaniem decyzji personalnych, prowadzeniem szkoleń oraz raportowaniem produktywności

  • Zarządzaniem portfolio przydzielonych klientów w zakresie monitorowania bieżących potrzeb, usprawniania i poszerzania zakresu współpracy oraz zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług

  • Ścisłą współpracą z Dyrektorem Działu oraz zespołem sprzedaży podczas spotkań z potencjalnymi klientami, analizą ich rentowności i późniejszym wdrożeniem

  • Współpracą z klientem wewnętrznym i biurami TMF na Świecie

  • Nadzorem nad terminową i jakościową realizacją usług

  • Zachowaniem zgodności pracy działu z wewnętrznymi procedurami firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze kadr i płac (praca w firmie outsourcingowej lub biurze rachunkowym będzie dużym atutem)

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

  • Biegłej znajomości przepisów prawa pracy

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – poziom B2 (warunek konieczny)

  • Doświadczenia w pracy z klientem międzynarodowym

  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office

  • Doskonałej organizacji pracy

  • Sumienności, dokładności, zaangażowania

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Realny wpływ na funkcjonowanie i organizację pracy działu

  • Bezpłatne zajęcia Business English na terenie biura

  • Elastyczny czas pracy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karnetów na zajęcia sportowe

  • Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

TMF Group

TMF Group to globalna firma outsourcingowa posiadająca 125 biur w ponad 83 krajach, zatrudniająca ponad 7000 pracowników. W środowisku nieustannie postępującej globalizacji świadczymy profesjonalne usługi wspierając naszych klientów w prowadzeniu działalności lokalnej lub globalnej. Niezależnie od tego, czy klienci wchodzą na nowe rynki czy rozwijają działalność w danym kraju, zapewniamy im możliwość skoncentrowania się na ich podstawowej działalności, odejmując im stres związany z odpowiedzialnością za kwestie księgowe, prawne czy kadrowo-płacowe.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy