Oferta pracy

Manager ds. Kategorii (piekarnia-cukiernia)

ATERIMA HR

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległą kategorią - szerokość asortymentu, struktura, akcje promocyjne

  • wprowadzanie nowych produktów - z rynku zewnętrznego i produkowanych na miejscu

  • opracowywanie receptur, przeprowadzanie testów, obliczanie kosztów produkcji

  • nawiązywanie kontaktów z lokalnymi dostawcami oraz dostawcami surowców

  • nadzór nad bazą surowców - specyfikacje, weryfikacja opisów gotowego produktu

  • wizyty w sklepach i szkolenia produktowe

Wymagania pracodawcy

  • posiadasz doświadczenie w pracy w zakładach produkcyjnych (piekarnia/cukiernia) na podobnym stanowisku - warunek konieczny

  • masz doświadczenie w pracy w sklepie/sieci handlowej przy zarządzaniu daną kategorią

  • posiadasz doświadczenie minimum średnie - mile widziane branżowe (Technolog żywności, Technik Piekarnictwa itp.)

  • znasz w stopniu bardzo dobrym pakiet Office (głównie Excel)

  • masz zdolności analityczne

  • wykazujesz gotowość do wyjazdów służbowych (minimum raz w miesiącu lub częściej)

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • podstawowe narzędzia pracy

  • pakiet benefitów pozapłacowych (Ubezpieczenie zdrowotne, Ubezpieczenie na życie, Multisport, Wczasy pod Gruszą).

  • pakiet relokacyjny

  • pracę w stałych godzinach pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

ATERIMA HR

Rekrutujemy specjalistów i managerów. Jesteśmy wsparciem w podejmowaniu decyzji biznesowych w obszarze HR. Szukamy ludzi z głową!

Przewiń do profilu firmy