Manager ds. klientów kluczowych w branży turystycznej (możliwość pracy home office)

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 23.05.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 22.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Aktivmed24 aktualnie dla swojego partnera poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Opis stanowiska:

    • tworzenie nowych projektów turystycznych
    • tworzenie ofert i koncepcji wyjazdów zagranicznych (incentive) dla klientów korporacyjnych
    • kompleksowa realizacja i rozliczanie projektów
    • tworzenie ofert i koncepcji programów turystyki przyjazdowej (incoming) dla klientów korporacyjnych
    • przygotowanie kalkulacji, ofert i ich prezentacja u klienta
    • kontakt z kontrahentami i negocjacje cen
    • utrzymywanie kontaktu ze stałymi kontrahentami i pozyskiwanie nowych

    Wymagania:

    • znajomość branży turystycznej
    • umiejętności negocjacyjne
    • komunikatywność i umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
    • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów
    • doświadczenie w branży incentive lub turystyki przyjazdowej
    • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • obsługa MS Office
    • prawo jazdy kat. B
    • orientacja na klienta i nastawienie na realizację zadań i celów

    Oferujemy:

    • stabilną, ciekawą pracę z  możliwością rozwoju
    • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
    • pracę w twórczej atmosferze, pełną wyzwań i nowych doświadczeń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.