Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. klientów kluczowych

Margo Sp. z o.o. sp.k.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • opieka oraz budowanie dobrych relacji z obecnymi Klientami

  • doradztwo techniczne

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • prowadzenie aktywności oraz działań mających na celu zwiększanie wartości sprzedaży oraz realizację celów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Doradcy Techniczno-Handlowego w branży technicznej

  • mile widziane wykształcenie techniczne

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji biznesowych

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pakiet szkoleń wdrażających, branżowych i kompetencyjnych

  • wynagrodzenie z przejrzystym systemem premiowania bez górnej granicy

  • szacunek do pracowników i efektywnej pracy z możliwością rozwoju zawodowego

  • wsparcie techniczne mobilnych doradców produktowych

  • pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

  • narzędzia do pracy (samochód służbowy do wykorzystania prywatnego, laptop, telefon)

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie będącej liderem na rynku

  • w perspektywie Manager Regionu zarządzający podległą grupą handlową

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • program rekomendacji pracowników

MARGO to wiodący na polskim rynku dostawca części zamiennych do maszyn we wszystkich gałęziach przemysłu. Będąc jednym z największych w naszym kraju dystrybutorów renomowanych i światowych producentów, jesteśmy gwarantem profesjonalnej obsługi zakładów produkcyjnych, nie tylko w zakresie zaopatrzenia technicznego, ale i również redukcji kosztów utrzymania ruchu, optymalizacji procesów oraz minimalizacji przestojów awaryjnych.

25 lat doświadczenia na rynku / 200 pracowników / 8 000 zadowolonych klientów / 52 000 produktów w ciągłej dostępności

Przewiń do profilu firmy