Reca Polska zastrzega, że będzie kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Reca Polska Sp. z o.o.” Klauzula Informacyjna dla kandydatów do pracy: Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): Administratorem Państwa danych osobowych jest Reca Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Węgrzcach. Państwa dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.3) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, przez okres 3 lat wyznaczony przez administratora. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Reca Polska Sp. z o.o.

Manager ds. klientów przemysłowych (branża narzędziowa)

Reca Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie, organizacja i rozwój rynku przemysłowego (duże zakłady przemysłowe) na obszarze Śląska, Małopolski i Podkarpacia

  • Tworzenie strategii sprzedażowej na podległym obszarze

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych na podległym obszarze (marża i obrót)

  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i zwiększenie sprzedaży

  • Analiza rynku oraz działań konkurencji

  • Planowanie i organizowanie pracy własnej

  • Bieżąca współpraca i raportowanie wyników Dyrektorowi Sprzedaży

  • Profesjonalne reprezentowanie firmy przez działania handlowe i wizerunkowe

Nasze wymagania

  • Poparte sukcesami doświadczenie handlowe w branży narzędziowej i elementów złącznych w sektorze przemysłowym (min. 2 lata)

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne

  • Ugruntowana i praktyczna znajomość branży narzędziowej i elementów złącznych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Umiejętność pracy projektowej z klientem w długiej perspektywie czasu

  • Dynamizm, charakterność i odwaga w działaniu

  • Absolutna motywacja do pracy, do osiągania wyników i sukcesów

  • Proaktywność, otwartość na zmiany i gotowość do podejmowania wyzwań

  • Zorientowanie na cele i innowacyjność w podejściu do powierzonych zadań

  • Umiejętność planowania, myślenia analitycznego i długofalowego oraz oceny otoczenia biznesowego

  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy wymagającej dużej aktywności w terenie

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office zwł. Excel

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem premiowym

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy (również do celów prywatnych), laptop, iPad oraz smartphone

  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny opłacana przez pracodawcę

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Profesjonalne szkolenia produktowe i handlowe

  • Praca na odpowiedzialnym i samodzielnym stanowisku w firmie z perspektywą ciągłego rozwoju

  • Szansa realizacji ambicji zawodowych

  • Praca w przyjaznej i niekorporacyjnej atmosferze w profesjonalnym zespole

  • Możliwość awansu w strukturze firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • karta multisport

Reca Polska Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu, o długiej tradycji, ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej w Polsce od ponad 20 lat, specjalizuje się w branży narzędziowej i elementów złącznych oraz dystrybuuje produkty premium do klientów z sektora B2B. Nasi fachowi handlowcy umożliwiają spełnianie wszelkich potrzeb klientów, wspierają ich i jednocześnie odciążają, a więc pomagają w osiąganiu sukcesu! Reca na Ciebie właśnie czeka!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje