Oferta pracy

Manager ds. Kluczowych Klientów

AMBIENT SYSTEM Sp. z o.o.O firmie

AMBIENT SYSTEM Sp. z o.o.

Bysewska 27

Gdańsk

Miejsce pracy: Gdańsk, Warszawa, Katowice
Region: Cała Polska

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży nowej oferty produktowej
  • Planowanie i realizowanie strategii sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Budowanie relacji i utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z klientami, monitorowanie projektów, analiza trendów branżowych i konkurencyjnych produktów
  • Koordynowanie i uczestnictwo w najważniejszych targach branżowych, seminariach i konferencjach
  • Koordynacja wsparcia technicznego firmy dla klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe. Mile widziane kierunki techniczne: elektryka, elektronika, budownictwo, pożarnictwo lub pokrewne
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Znajomość branży budowlanej
  • Preferowani są kandydaci z doświadczeniem handlowym w branżach: systemów bezpieczeństwa pożarowego m.in. SAP, DSO, systemów Interkomowych, systemów zarządzania budynkiem, BMS, CCTV, sieci strukturalnych, SKD, SSWiN i innych systemów teletechnicznych, elektrycznych, systemów wentylacyjnych, automatyki przemysłowej
  • Dodatkowym autem będzie doświadczenie w systemach security w zakresie rozwiązań dla transportu: kolej, tunele oraz przemysłu

Ponadto wszyscy kandydaci muszą posiadać:

  • Wysoką motywację i aktywną postawę w swoich działaniach
  • Umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania swoim czasem
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w zarządzaniu relacjami z klientami
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy w rozwojowej organizacji o wysokich standardach działania
  • Sposób zatrudnienia – umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Udział w ciekawych i zaawansowanych projektach sprzedażowych
  • Wyzwania technologiczne na najwyższym światowym poziomie
Ambient System Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą nowych technologii, działającą globalnie w branży SECURITY. Tworząc nasze produkty w obszarze systemów komunikacji audio wykorzystujemy zaawansowane technologie z obszaru elektroniki, IT i telekomunikacji. Nasze rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo w budynkach publicznych i komercyjnych, transporcie kolejowym i lotniczym czy obiektach przemysłowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy