Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Kluczowych Klientów

Robert Żuchowski

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Budowa, rozwój i serwis portfela klientów.

Podział czasu pracy
60%

Spotkania z klientami

20%

Szkolenia rozwojowe

20%

Tworzenie ofert

Nasze wymagania

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem indywidualnym oraz firmowym.

  • Aktywne działanie, odbywanie kilku spotkań dziennie.

  • Przedsiębiorczość i rozwój własnego biznesu.

  • Umiejętności, sprzedażowe, analityczne oraz negocjacyjne.

  • Samodyscyplina, samodzielność, odpowiedzialność, konsekwencja i skuteczność w działaniu.

  • Nastawienie na rozwój.

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem.

  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i awansu.

  • Prestiż zawodowy – profesjonalny 2 letni plan szkolenia, otwarta ścieżka kariery w międzynarodowym środowisku, unikalne umiejętności zawodowe.

  • Wysoka podstawa 7000-10000zł + atrakcyjny system prowizyjny.

  • Prywatna opieka medyczna (po okresie próbnym).

  • Prywatny plan emerytalny.

  • Otwarta ścieżka w międzynarodowej firmie.

  • Nauka od najlepszych.

  • Spotkania integracyjne.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

U nas nie chodzi o to, że musisz wszystko wiedzieć. Ty musisz chcieć się nauczyć i działać! My Cię nauczymy najważniejszych kwestii tego biznesu. Liczy się biznes, klienci i relacje między ludźmi. Nie będziesz pozostawiony sam sobie.

Nasza firma wyróżnia się tytułami takimi jak: Super Etyczna Firma, Firma Przyjazna Klientowi i Najlepszy Pracodawca.

Tworzymy zespół uznawanych na rynku specjalistów.

Najlepsi Ludzie, Najlepszy Produkt, Najlepszy Serwis

Przewiń do profilu firmy