Oferta pracy

Manager ds. kluczowych klientów (Key Account Manager)

Opel Poland Sp. z o.o.O firmie

Opel Poland Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 206

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Korporacyjnych,

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z Klientami,

  • odpowiedzialność za realizację celów sprzedaży w podległym obszarze,

  • współpraca z centralą europejską w ramach przetargów międzynarodowych,

  • tworzenie zindywidualizowanych ofert handlowych, prezentacji oraz prowadzenie negocjacji w ramach umów długoterminowych,

  • prowadzenie szkoleń oraz wsparcie sieci dealerskiej w procesie sprzedaży,

  • współpraca z partnerami flotowymi,

  • reprezentowanie Firmy podczas konferencji i targów branżowych,

  • analiza trendów i rozwoju konkurencji w sektorze sprzedaży flotowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie - minimum 3 lata, w sprzedaży w branży motoryzacyjnej (dotyczy również firm leasingowych/cfm),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym, pozwalającym na swobodną komunikację,

  • gotowość do aktywnej pracy w terenie,

  • doskonała organizacja pracy, punktualność oraz terminowość,

  • nastawienie na realizację celów i zorientowanie na wyniki.

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • pracę w dynamicznej, innowacyjnej firmie z branży motoryzacyjnej,

  • indywidualny wybór spośród pakietu benefitów, w tym m.in. opieka,

  • medyczna i ubezpieczenie,

  • przeważającą pracę zdalną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

Groupe PSA jest międzynarodową korporacją o globalnym zasięgu. Jej celem jest stać się wiodącym producentem samochodów i dostawcą rozwiązań wspierających mobilność, dających klientom wolność przemieszczania się na co dzień oraz podróżowania po całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy