Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. kluczowych klientów

Smay

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • negocjowanie i zdobywanie kontraktów dzięki czemu zrealizujesz wyznaczone cele sprzedażowe,

  • spotkania z Klientami i budowanie trwałych, dobrych relacji handlowych,

  • współpraca z zespołem sprzedażowym i technicznym.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B oraz umiejętność pozyskiwania kontraktów,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • postawa „can do!" oraz proaktywność w rozwiązywaniu problemów,

  • komunikatywność, przebojowość i kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań,

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo - ale niekoniecznie, jeśli jesteś dobry w sprzedaży- aplikuj!

To oferujemy

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w doświadczonym zespole sprzedażowym,

  • duże możliwości rozwoju zawodowego, liczne szkolenia i wyjazdy integracyjne,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne (karta sportowa, kurs j. angielskiego, paczki świąteczne, ubezpieczenie na życie),

  • niezbędne wyposażenie do realizacji zadań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne