Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Kluczowych Klientów

HYDROFOX sp. z o.o.

4 5007 000 brutto / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

Hetman będzie dbał o klientów na powierzonym terenie (Białystok i okolice),

a oprócz tego zdobywał nowe:

- Salony łazienkowe

- Sklepy

- Hurtownie instalacyjne i sanitarne

- Importerzy ceramiki

- Grupy zakupowe

- Lokalne sieci DiY

- I wszelkie inwestycje gdzie nasze produkty mogą być wykorzystane

na terenach dotąd niezdobytych: Podlasie, Lubelszczyzna, Warmia i Mazury, Pomorze, Mazowsze.

Nasze wymagania

Do współpracy Królowie zapraszają tylko persony z konkretnymi umiejętnościami:

- Doświadczenie w handlu kruszców wszelakich (mile widziani kandydaci/kandydatki z branży FMCG lub branży sanitarnej)

- Prawo jazdy na wierzchowce zmechanizowane

- Znajomości obsługi tajemniczej walizki zwanej komputerem

- Odwaga - brak obaw przed podróżami w odległe krainy

- Otwartość i gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji

- Dystans do siebie i rzeczywistości

To oferujemy

  • Pracuj w Królewskim stylu!

  • Królestwo jest zarządzane w turkusowym stylu – Królowie dają dużo swobody i decyzyjności. Hetman/Hetmanka otrzyma wsparcie w postaci wiedzy, informacji o produktach, szkoleń.

  • Hojni Królowie do dyspozycji oddadzą auto służbowe, komputer i telefon.

  • RODZAJ ZATRUDNIENIA: umowa o pracę. Pierwsza umowa na okres próbny 3-6 miesięcy, a później na czas nieokreślony.

  • WYNAGRODZENIE: Królowie wynagrodzą Cię szczodrze za Twoją pracę - 4000 zł netto plus PREMIA. Po okresie próbnym Twoje sakiewki wypełnią się po brzegi.

O nas

Miłościwie nam panujący Królowie Sedesu poszukują do swojej świty Hetmana (lub Hetmanki) Po co? By należycie dbać o swoich dworzan i pokojowo zdobywać kolejne terytoria.

Królowie Sedesów sprawują niepodzielną władzę nad Firmą Hydrofox Sp. z o.o., która jest zwierzchnikiem takich oligarchów, jak: Hamberger Sanitary GMBH, MKW Presov, Miior i nowych firm wchodzących na rynek Polski. Poszerzamy swoje Królestwo i potrzebujemy Hetmana/Hetmanki, aby dbać o dworzan na terenach północno-wschodnich, czyli Białystok i okolice (Łomża, Ostrołęka) oraz zdobywać kolejne ziemie: Podlaskie, Lubelskie, Warmińsko-Mazurskie, Pomorskie i Mazowieckie.