Logo Pracuj.pl

Manager ds. Kluczowych Klientów

RotensoO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie, rozwijanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych na podległym terenie;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • obsługa stałych, aktywnych klientów jak również pozyskiwanie nowych – firmy instalacyjne;
  • realizacja planów sprzedażowych ustalonych w danym regionie;
  • prowadzenie negocjacji handlowych;
  • doradztwo techniczno-handlowe dla klientów;
  • informowanie o aktualnych akcjach marketingowych, programach lojalnościowych;
  • monitorowanie bieżących działań konkurencji oraz aktualnych trendów w branży.

Nasze wymagania

  • masz min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży mobilnej;
  • masz doskonale rozwinięte zdolności interpersonalne, w tym łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność słuchania potrzeb Klientów;
  • posiadasz umiejętność pełnienia roli doradczej wobec Klientów w zakresie wyboru produktów;
  • masz umiejętność budowania efektywnych relacji handlowych;
  • masz umiejętności negocjacyjne;
  • potrafisz samodzielnie organizować pracę;
  • jesteś nastawiony/a na rezultaty;
  • masz prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość branży instalacyjnej (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań;
  • dofinansowanie do pakietów sportowych;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego i języka niemieckiego;
  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Dzięki wiedzy i zaangażowaniu pracowników Rotenso Sp.z o.o. umacnia silną pozycję dostawcy nowoczesnych,

niezawodnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań z branży klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Każdego roku Rotenso Sp. z o.o. poszerza swoją ofertę o nowe jednostki, które cechują coraz lepsze parametry technologiczne oraz nowoczesny design. Przewagę konkurencyjną firmy budujemy dzięki profesjonalistom z branży HVAC.

Manager ds. Kluczowych Klientów, pomorskie