Oferta pracy

Manager ds. Kluczowych Klientów

EWL S.A

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Rekrutacja prowadzona jest dla naszego Klienta z branży handlowej.

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie, rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

  • Analizowanie danych rynkowych dotyczących sprzedaży

  • Prowadzenie negocjacji ofert i kontraktów handlowych

  • Komunikacja z kluczowymi stronami projektów

  • Tworzenie ofert handlowych i przetargowych

  • Monitorowanie i nadzorowanie harmonogramów realizacji projektów

  • Weryfikacja rozliczeń i raportowanie postępów

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Znajomość systemów CRM

  • Wysoko rozwinięta świadomość biznesowa

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami

  • Zaangażowanie i determinacja w osiąganiu celów

  • J. angielski pozwalający na swobodną komunikację

Pracodawca oferuje

  • Pracę pełną wyzwań, które wzmocnią Twoje kompetencje zawodowe

  • Hybrydowy model pracy

  • Możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o UoP lub B2B

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Pakiet dobrze znanych Ci benefitów

EWL S.A

Założona w 2007 roku Agencja Pracy EWL rekrutuje najwyższej klasy specjalistów z rynków wschodnich oraz lokalnie.

Jesteśmy liderem na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu i obsługi zatrudnienia obywateli państw trzecich.

Dostarczamy rozwiązania kadrowe dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu.

Przewiń do profilu firmy