Oferta pracy

Manager ds. Komunikacji i PR - Globalna Spółka

Michael Page

  • Sopot, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Menedżer
Manager ds. komunikacji i PR - Globalna spółkaNumer ref.: JN -012022-4579392

Obecnie poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w sektorze B2B na stanowisko Managera ds. komunikacji i PR, z potencjałem na rozwój lokalny, jak i międzynarodowy.

Informacje o kliencie

Globalna spółka świadcząca szeroki zakres specjalistycznych usług, poprzez działalność laboratoryjną, skierowanych dla przemysłu, handlu, transportu i dystrybucji, poszukuje kandydatów na stanowisko Managera ds komunikacji i PR w Gdyni.

Opis stanowiska

  • Planowanie i wdrażanie strategii komunikacyjnej marki oraz usług laboratoryjnych.
  • Rekomendacja i wsparcie w zakresie reprezentacyjnym oraz procesach negocjacyjnych.
  • Wsparcie w organizacji procesów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.
  • Realizacja działań promocyjnych i reklamowych.
  • Wsparcie we wdrażaniu nowych rozwiązań w firmie.
  • Tworzenie analiz i raportów ze zrealizowanych działań.
  • Ścisła współpraca w ramach departamentu marketingu i HR.
  • Monitorowanie i analiza wizerunku marki w mediach.
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi, m.in agencja reklamowa.

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie, preferowane dziennikarstwo, kierunki humanistyczne.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w sektorze B2B - warunek konieczny.
  • Znajomość specyfiki rynku mediów i środowiska dziennikarskiego.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, skuteczność działania.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność budowania trwałych relacji.
  • Wiedza z zakresu analizy informacji i zarządzania strategicznego.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (minimum B2).

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość kreowania nowych rozwiązań, wdrażanie narzędzi
  • Możliwość rozwoju w stabilnej organizacji ze znanym brandem
  • Przyjazną i twórczą atmosferę

Ogłoszenie archiwalne