Oferta pracy

Manager ds. Komunikacji i PR

Invicta

  • Polna 64, Sopot
    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Invicta

Polna 64

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i rozwój strategii komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej

  • kontakt z dziennikarzami, władzami lokalnymi i instytucjami – rzecznictwo prasowe

  • przygotowywanie notatek prasowych, prezentacji – na potrzeby dziennikarzy

  • tworzenie i odpowiedzialność za komunikację kryzysową

  • redagowanie informacji o firmie i marce na potrzeby np. serwisów internetowych oraz komunikacji do pracowników

  • udział w realizacji wydarzeń firmowych oraz konferencji prasowych

  • monitorowanie i analiza wizerunku marki w mediach

  • przygotowywanie raportów z działań public relations

  • monitoring rynku pod kątem wydarzeń branżowych, gospodarczych, life stylowych, mogących przyczynić się do wzmocnienia i kształtowania wizerunku firmy.

  • wdrażanie rozwiązań wzmacniających kulturę i jedność organizacji

  • redagowanie i wysyłka newslettera do pracowników

  • rozwój i realizacja polityki CSR firmy

  • współpraca z podwykonawcami w ramach realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wyższe wykształcenie, preferowane dziennikarstwo, kierunki humanistyczne

  • znajomość specyfiki rynku mediów i środowiska dziennikarskiego

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i dbałość o jakość przekazu

  • lekkie pióro, umiejętność ciekawego i zrozumiałego formułowania komunikacji

  • umiejętność prezentacji i wystąpień publicznych

Mile widziane

  • nieszablonowe pomysły,

  • efektywna praca pod presją czasu

  • otwartość i pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie z długoletnim doświadczeniem w branży

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Samodzielność w działaniu i realny wpływ na swoją pracę oraz rozwój firmy

  • Przyjazną i twórczą atmosferę

  • Możliwości doskonalenia zawodowego

  • Benefity i Eventy zespołowe i firmowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Invicta

Jesteśmy firmą medyczną z ponad 20 letnim doświadczeniem. Od początku istnienia, czyli od powstania w 2000 r. pierwszej Kliniki w Gdańsku, aż do dziś, w sposób szczególny koncentrujemy się na zdrowiu kobiety oraz diagnostyce i leczeniu niepłodności. Jesteśmy w tym ekspertami.

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA znajdują się w 6 miastach: Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Słupsku i Bydgoszczy. W każdym z nich dbamy o zdrowie kobiet. Wszystkich. Bez względu na ich wiek i potrzeby medyczne. Nasze Kliniki tworzą zespoły doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

INVICTA to też Medyczne Laboratoria Diagnostyczne oferujące diagnostykę laboratoryjną oraz genetyczną.

Inwestujemy w nowe technologie, w tym we własne, autorskie oprogramowanie wspierające pracę kilkuset pracowników - lekarzy, embriologów, diagnostów i tysięcy pacjentów rocznie.

Przewiń do profilu firmy

Od zawsze stawiamy na innowacyjność i rozwój. Cenimy nieszablonowe rozwiązania, odważne pomysły i kreatywne działania. Chcemy podkreślać wyjątkowość i oryginalność każdego człowieka. Nasze wartości znajdują odzwierciedlenie przede wszystkim w codziennej pracy z pacjentami, we wzajemnej współpracy z naszymi pracownikami, w prowadzonych przez nas innowacyjnych projektach naukowych i technologicznych, a także wyglądzie naszych klinik.

W Zespole Marketingu cenimy sobie twórczą atmosferę, którą kreujemy poprzez realizację różnorodnych projektów marketingowych. Stwarzamy przestrzeń dla nowych pomysłów i otwarcie się ze sobą komunikujemy wierząc, że jest to podstawą efektywnej współpracy. Zależy nam na wysokiej jakości realizowanych przedsięwzięć, a przede wszystkim na ich skuteczności przekładającej się na rosnącą liczbę Par, którym pomagamy realizować marzenia. Brzmi ciekawie? Dołącz do nas!