Oferta pracy

Manager ds. komunikacji

STS S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

STS S.A.

Porcelanowa 8

Katowice

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która działa również na kilkunastu rynkach europejskich. Spółka powstała w 1997 roku, posiada biura w Katowicach, Warszawie, Pradze oraz na Malcie i obecnie zatrudnia blisko 1500 osób. Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanej systemom Android czy iOS. Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat - STSpay - oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych lokali stacjonarnych. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu - STS to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin. Prowadzimy także fundację Sport Twoją Szansą.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych i planów komunikacji marki
  • Prowadzenie rozległych między działowych projektów
  • Bieżące zarządzanie profilami firmy w social media
  • Wypracowanie i zarządzanie contentem na landing page
  • Współpraca z influencerami, agencjami i partnerami zewnętrznymi
  • Koordynacja działań zespołu merytorycznego wewnątrz organizacji

Wymagania:

  • 3 - 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie w prowadzeniu kampanii w social media i fan-page marek
  • Znajomość i orientacja w trendach marketingu internetowego
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu i wykorzystania narzędzi marketingowych w celu podnoszenia efektywności działań
  • Świetne zdolności interpersonalne
  • Zaangażowanie, samodzielność, chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • Praktyka w pracy z systemami CMS,
  • Doświadczenie w dziale komunikacji, marketingu lub digitalowej agencji reklamowej
  • Wiedza i pasja sportowa

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o Umowę o Pracę na pełen etat,
  • Pracę z doświadczonym zespołem specjalistów,
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego dzięki udziałowi w różnorodnych projektach,
  • Komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji w Katowicach i Warszawie
  • Prywatną opiekę medyczną za 1 PLN,
  • Kartę MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
  • Dofinansowanie do Bistro mieszczącego się w siedzibie firmy,
  • Chill Out Room, codzienne świeże owoce i dobrą kawę w firmie,
  • Dostęp do programu Referral Bonus.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana prześlij swoje CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej rekrutacji prowadzonej przez STS S.A. (dawniej: Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.) (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy