Oferta pracy

Manager ds. Kontrolingu Finansowego

ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Stalowa 1, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.

Stalowa 1

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac zespołu Kontrolerów Finansowych odpowiedzialnych za region: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Austria

  • Czynny udział w projektach wdrożeniowych z zakresu SAP i innych

  • Sporządzanie budżetu przychodów i kosztów w zakresie zgodnym z wymaganiami grupy AM

  • Sporządzanie analiz kosztów według miejsc ich powstawania – rodzaj kosztu, miejsce powstawania, grupowanie kosztów

  • Uczestnictwo w projektach inwestycyjnych poprzez sporządzanie analiz finansowych i potrzebnych opracowań

  • Kontrola i analiza realizacji budżetu w układzie zgodnym z wymaganiami kierownictwa i grupy AM

  • Szczegółowe monitorowanie realizacji budżetów kosztów w Regionie

  • Sporządzanie pakietu sprawozdawczości finansowej dla kierownictwa zgodnie z jego wymaganiami i terminami, we współpracy z przełożonym,

  • Koordynowanie sporządzania wybranych sprawozdawczości dla Urzędu Statystycznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe

  • Bardzo dobra znajomość systemu SAP R3 w tym znajomość modułu malarza raportów – wymóg konieczny

  • Znajomość języków obcych: bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego

  • Obsługa komputera: MS Office

  • Znajomość programu Excel w stopniu zaawansowanym

  • Znajomość przepisów o rachunkowości oraz MSR

  • Wiedza z zakresu analiz kontrolingowych

  • Umiejętności organizacji pracy zespołu

  • Podstawowa wiedza z zakresu obowiązujących przepisów Kodeksu Spółek Handlowych

  • Zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie

  • Nastawienie na współpracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku