Oferta pracy

Manager ds. Kontrolingu i Analiz

IPF GROUPO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych. Działalność firmy jest prowadzona w Polsce, Holandii, we Francji i Niemczech.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ZADANIA

  • przygotowywanie rocznego budżetu, planów średnio- i długoterminowych oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • bieżąca kontrola i analiza danych finansowych, wyników oraz kluczowych wskaźników
  • bieżąca analiza rentowności poszczególnych projektów
  • przygotowywanie prognoz krótko i długookresowych
  • sporządzanie i weryfikacja raportów rachunkowości zarządczej oraz analiz związanych z bieżącą działalnością Grupy Kapitałowej
  • rozwój narzędzi kontrolingowych oraz analiza procesów i przedstawienie rekomendacji w zakresie działań biznesowych oraz ryzyka finansowego
  • bieżąca kontrola przychodów, kosztów i inwestycji oraz ich raportowanie;
  • przygotowywanie dla Działu Księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych
  • bliska współpraca z działami operacyjnymi, rozwój narzędzi raportowania zarządczego

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia), dodatkowe kwalifikacje zawodowe z dziedziny finansów/zarządzania: CIMA, ACCA, MBA lub Biegły Rewident będą atutem;
  • min. 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w usprawnianiu procesów finansowych i biznesowych w organizacji, implementacji nowych narzędzi kontrolingowych,
  • znajomość nowoczesnych standardów raportowania oraz bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru kontrolingu komercyjnego i finansów,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi IT mających na celu wsparcie biznesu,
  • biznesowe podejście i pro-aktywność w działaniu.

OFERUJEMY

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • duży zakres samodzielności oraz przyjazną atmosferę
  • pracę, która będzie wyzwaniem i pozwoli zetknąć się z różnymi zagadnieniami, ciekawymi projektami, da możliwości rozwoju
  • benefity pozapłacowe- opiekę medyczną, kartę Multisport

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby  spółka IPF Group SA oraz inne spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy