Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. koordynacji szkoleń

Nivette Fleet Management Sp. z o.o.O firmie

  • Ostrobramska 34, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Nivette Fleet Management Sp. z o.o.

Ostrobramska 34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja organizacji szkoleń z zakresu podatków, prawa, administracji

  • ustalanie szczegółowych tematów niezbędnych szkoleń

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w organizacji szkoleń

  • dbanie o prawidłową realizacje szkoleń zgodnie z harmonogramem

  • współpraca z mediami

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z motoryzacją, prawem, podatkami

  • komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania

  • skrupulatność i terminowość

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • dobra znajomość obsługi MS Office

  • doświadczenie w pracy z mediami

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w zgranym zespole w przyjaznej i miłej atmosferze

Nivette Fleet Management, firma o ugruntowanej pozycji na rynku zarządzania flotą, wynajmu długoterminowego i średnioterminowego oraz Hertz Polska, lider z branży automotive specjalizująca się w wynajmie krótkoterminowym samochodów.

Przewiń do profilu firmy