Manager ds. Księgowości

MODIVO S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

MODIVO S.A.

Królowej Jadwigi 43

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności procesów w zakresie obiegu dokumentacji księgowej

  • Zarządzanie dedykowanym zespołem księgowym

  • Uzgadnianie i analiza sald kont księgowych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Współpraca z audytorami

  • Odpowiedzialność za proces zamknięcia miesiąca/roku

  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego

  • Tworzenie i doskonalenie istniejącej polityki rachunkowości, procedury obiegu dokumentów

  • Analiza oraz usprawnianie procesów oraz procedur księgowych i podatkowych

  • Nadzór oraz współpraca z zagranicznymi spółkami w ramach Grupy Kapitałowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość)

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy (zastępcy głównego księgowego/księgowej, kierownika działu księgowości)

  • Umiejętność kierowania zespołem, w tym organizacji pracy zespołu, skutecznego delegowania zadań, dbałości o rozwój pracowników

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT oraz wiedzy z obszaru rachunkowości finansowej (MSR, MSSF)

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Znajomość SAP (doświadczenie we wdrożeniu będzie dodatkowym atutem)

  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (wynagrodzenie zasadnicze plus premia)

  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, MODIVO oraz CCC

  • Nowoczesne biura

  • Prywatną opiekę medyczną „Lux Med” dla Ciebie lub/i dla członków Twojej rodziny

  • Pakiet sportowy „Multisport” dla Ciebie lub/i dla członków Twojej rodziny

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego PZU na preferencyjnych warunkach, w trosce o Ciebie i Twoich bliskich

  • Program poleceń pracowniczych (do 6000 zł brutto w zależności od obszaru)

  • Miłą atmosferę pracy i swobodny „dress code”

  • Pracę z doświadczonym zespołem osób, które tworzą i rozwijają rynek e-commerce w Polsce

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • przyjazna atmosfera

MODIVO S.A.

MODIVO S.A. - jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych graczy rynku e-commerce w Polsce, który swoim innowacyjnym omnichannel’owym podejściem podbija kolejne międzynarodowe rynki. 19 krajów, 140 000 produktów, ponad 500 marek oraz 7 brandów własnych na wyłączność.

Jesteśmy firmą technologiczną, dlatego głównym priorytetem na najbliższe lata jest dla nas istotne powiększenie zespołu software development – jednego z kluczowych ogniw całego biznesu.

Rozwijamy nasze własne produkty, więc duża decyzyjność, wpływ na projekt oraz produkt są u nas na porządku dziennym. Robimy rzeczy absolutnie nieprzeciętne, dlatego też poszukujemy osoby otwartej i ambitnej, która swoją motywacją i proaktywnością zasili zespół.

Może to właśnie Ty? 😉

Przewiń do profilu firmy