Oferta pracy

Manager ds. kukurydzy uprawianej na kiszonkę

BayerO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Bayer is a global enterprise with core competencies in the Life Science fields of health care and agriculture. Its products and services are designed to benefit people and improve their quality of life. At Bayer you have the opportunity to be part of a culture where we value the passion of our employees to innovate and give them the power to change.

Manager ds. kukurydzy uprawianej na kiszonkęNumer ref.: 255981

Zadania i obowiązki

  • Zapewnienie wsparcie i szkoleń interesariuszom wewnętrznym i zewnętrznym
  • Zbudowanie strategii dla portfolio produktów Dekalb
  • Współpraca z mleczarniami i producentami pasz
  • Dbałość o jakość kiszonki
  • Wsparcie zespołu sprzedażowego szkoleniami dla rolników
  • Wsparcie techniczne dystrybutorów specjalistyczną wiedzą
  • Ścisła współpraca z największymi gospodarstwami mleczarskimi
  • Długoterminowa współpraca z producentami pasz, maszyn i kiszonek enzymatycznych

Kim jesteś:

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej rolnicze
  • Znajomość rynku pasz i przemysłu paszowego
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w branży paszowej / rolniczej lub rolniczej
  • Świetne umiejętności komunikacyjne połączone z wysokimi umiejętnościami samoorganizacji
  • Gracz zespołowy
  • Gotowość do spędzenia 70% czasu w podróży
  • Obszar działania to cała Polska oraz Czechy i Słowacja.
  • Umiejętności marketingowe

Co oferujemy:

  • Szeroki zakres korzyści
  • Możliwość udziału w projektach międzynarodowych

Bayer jest pracodawcą realizującym politykę równych szans. W procesie selekcji kierujemy się wyłącznie kompetencjami, które wymagane są na danym stanowisku.

W Bayer wierzymy, że nasi pracownicy zasługują na to, by pracować w środowisku, w którym uczciwość i szacunek stanowią fundament naszej kultury organizacyjnej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy