Oferta pracy

Manager ds. Lean Manufacturing

Kabel-Technik-Polska Spółka z o.o.

  • Pławieńska 5, Czaplinek
    Czaplinek, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Pławieńska 5

Czaplinek

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie niezbędnych przekształceń organizacyjnych i funkcjonalnych zgodnie z koncepcją Lean;

  • Wsparcie w zarządzaniu wiedzą i wydajnością poprzez opracowywanie, wdrażanie i aktualizowanie standardów produkcyjnych oraz operacyjnych

  • Identyfikowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) oraz ich monitorowanie w celu ciągłej poprawy działania firmy, jej rozwoju na rynku oraz niezawodności. Tworzenie raportów i prezentacji.

  • Definiowanie procesów, tworzenie i wdrażanie planów usprawnień, w celu osiągnięcia założonych celów produkcyjnych i budżetowych, przede wszystkim w zakresie: poprawy jakości, wzrostu wydajności, skrócenia czasów realizacji, redukcji kosztów i strat, efektywnych metod wytwarzania i przepływu materiałów w zakładzie, usprawnień w zakresie komunikacji;

  • Szkolenie, wdrażanie i wspieranie pracowników w kierunku samodzielnego prowadzenia działań Lean

  • Identyfikacja potencjalnych zagrożeń oraz „wąskich gardeł” w obszarze produkcji

  • Bliska współpraca z innymi komórkami i działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, (kierunek: Zarządzanie Produkcją lub Lean

  • Management lub pochodne);

  • Biegła znajomość języka angielskiego;

  • Doskonała znajomość branży produkcyjnej: min. 3 letnie doświadczenie w branży;

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing (5S, TPM, VSM,

  • SMED, Kaizen, Poka Yoke)

  • Znajomość zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością.

  • Wiedza dotycząca systemów produkcyjnych.

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów.

  • Umiejętności motywowania pracowników, zarządzania zespołem i pracy w grupie;

  • Umiejętności analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie globalnej o ugruntowanej pozycji na rynku produkcyjnym;

  • Ciągły rozwój własnych kompetencji

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Pomoc w relokacji;

  • Pakiet benefitów kulturalno-sportowych oraz medycznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Motherson jest międzynarodowym przedsiębiorstwem zorientowanym na ludzi, obsługującym zróżnicowaną gamę produktów i usług oraz jednym z 22 największych dostawców motoryzacyjnych na świecie. Dzięki zakładom rozlokowanym w 41 krajach i zatrudnieniu 135 000 pracowników, firma ma prawdziwie globalne środowisko, w którym różnorodność i integracja kształtują naszą kulturę.

Kabel-Technik-Polska (KTP), członek Motherson Group, jest dostawcą kompletnych rozwiązań w zakresie rozwiązań systemów elektrycznych oraz projektowania i inżynierii procesowej dla taboru kolejowego i autobusów elektrycznych . Dzięki naszej globalnej sieci usług i produkcji wspieramy czołowych klientów w naszej branży i przyczyniamy się do zrównoważonego transportu. Jeżeli jesteś pasjonatem wywierania wpływu, zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy