Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Manager ds. Logistyki

Glosel sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie w trybie wielozadaniowym zespołem ds. logistyki liczącym od 250 do 350 osób

  • wspieranie i motywowanie podległych kierowników zespołów

  • zapewnienie wysokiej jakości pracy zespołów ds. odbioru, przechowywania, kompletowania, pakowania oraz wysyłki zamówień

  • prowadzenie negocjacji z dostawcami materiałów, urządzeń i usług kurierskich

  • utrzymanie wysokich standardów jakości procesów w centrum dystrybucyjnym

  • podejmowanie działań zmierzających do utrzymania kluczowych wskaźników efektywności

  • rozwiazywanie problemów związanych z procesami logistycznymi

  • upraszczanie i doskonalenie procesów

  • optymalizacja kosztowa

  • dbanie o zachowanie zgodności rejestrów ze stanem magazynowym

  • dbałość o bezpieczeństwo zespołu i przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w centrum dystrybucyjnym lub wielkopowierzchniowym magazynie logistycznym

  • doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami

  • znajomość procesów organizacji pracy w centrum dystrybucyjnym w branży e-commerce – jako dodatkowy atut

  • znajomość standardów w zakresie przechowywania dostaw, kompletowania zamówień, pakowania i wysyłki zamówień

  • znajomość rynku usług kurierskich

  • wykształcenie wyższego z zakresu logistyki lub pokrewnych

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i stanowczego działania w dynamicznym środowisku

  • gotowość do pracy w elastycznym wymiarze godzin oraz do pracy na zmiany

  • znajomość systemów ERP i WMS

  • znajomości programu Excel

  • mile widziana znajomość Lean, Six Sigma, Kaizen

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i długofalową współpracę

  • wsparcie doświadczonych członków zespołu

  • pracę w nowoczesnym centrum (magazyn klasy A)

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • system premiowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Glosel sp. z o.o. sp.k.

GLOSEL - lider w branży e-commerce (właściciel TaniaKsiazka.pl i Bee.pl) poszukuje

Managera ds. Logistyki do zespołu centrum logistycznego.

Zapraszamy do wspólnego budowania jednego z największych biznesów internetowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy