Oferta pracy

Manager ds. logistyki i zarządzania magazynem

Vet Planet Sp. z o.o.

  • Ernsta Petersona 4, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Ernsta Petersona 4

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, wdrażanie oraz realizowanie strategii dotyczącej gospodarki magazynowej do poprawy satysfakcji klienta

  • Zarządzanie optymalnym poziomem towarów w magazynie, zapewnienie ciągłości i jakości dostaw

  • Wyznaczanie i monitorowanie wskaźników oraz realizacja celów zgodnie z potrzebami organizacji oraz klientów

  • Budowanie, monitorowanie oraz zarządzanie procesami i ich optymalizacja w tym analiza kosztowa i wydajnościowa

  • Przygotowywanie raportów i analiz

  • Profesjonalne zarządzanie podległym zespołem

  • Bliska współpraca z innymi działami – cross funkcyjnie z Działami R&D, Sprzedaży i Marketingu

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem operacyjnym i zarządzaniem magazynem

  • Umiejętności strategicznego myślenia uzupełniająca się ze sprawnością operacyjną i codziennym pragmatyzmem

  • Samodzielne podejmowanie decyzji w oparciu o ekspertyzę z obszarów: transportu, logistyki i magazynowania i kwalifikacje pozwalające na autonomię i samodzielność

  • Doświadczenia we wdrożeniu i rozwoju systemów WMS i ERP

  • Umiejętności budowania długofalowych relacji z kontrahentami i klientami

  • Nieustającej potrzeby poszukiwania rozwiązań i udoskonalania procesów

  • Umiejętności Interpersonalne które pozwalają na utrzymanie długofalowych relacji z klientami i kontrahentami

  • Dobra znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)

To oferujemy

  • Bycie częścią innowacyjnego i dynamicznego projektu w firmie, która nie boi się korzystania z najnowocześniejszych rozwiązań i rzuca wyzwanie status quo;

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

  • Pakiet Opieki Medycznej Medicover,

  • Polisa ubezpieczeniowa 1,5 mln;

  • Konwersacje podnoszące kwalifikacje językowych;

  • Możliwość rozwoju osobistego – dofinansowanie do Studiów i kursów, wewnętrzne i zewnętrzne warsztaty rozwojowe;

  • Regularny feedback;

  • Biuro z rodzinną atmosferą;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Możliwość rozwoju w kierunku:

  • nadzór nad działem zakupów, regularna weryfikacja umów, transakcji, prowadzenie negocjacji z dostawcami,

  • krótko- i długoterminowe planowanie wszystkich zasobów potrzebnych do realizacji planów sprzedażowych spółki,

  • aktywny udział w procesach inwestycyjnych związanych z działalnością operacyjną

  • koordynacja działu logistyki – transportu krajowego i międzynarodowego