Oferta pracy

Manager ds. Logistyki

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad właściwym przebiegiem procesów logistycznych w magazynach dystrybucyjnych na terenie kraju,

  • wsparcie w przygotowywaniu, kontroli przebiegu oraz rozliczeniu procesów inwentaryzacyjnych,

  • organizacja, kontrola oraz optymalizacja procesów magazynowych i logistyki,

  • projektowanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie procesów, poprawę jakości obsługi oraz optymalizację kosztów,

  • udział w rekrutacjach na kluczowe stanowiska w Oddziałach,

  • przygotowywanie okresowych raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,

  • wiedza oraz praktyczne umiejętności z zakresu przygotowywania oraz realizacji projektów logistycznych,

  • bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności MS Excel,

  • umiejętność współpracy z zespołem,

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość specyfiki dystrybucji artykułów spożywczych,

  • znajomość obsługi programu TEMA.

To oferujemy

  • pracę w dużej i stabilnej organizacji,

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,

  • nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,

  • wsparcie w okresie wdrożenia w nowe obowiązki,

  • ubezpieczenie grupowe, benefity sportowe, opieka medyczna,

  • dostęp do platformy szkoleń e-lernigowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

GRUPA KAPITAŁOWA „SPECJAŁ”

www.specjal.com.pl

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ - LIDER DYSTRYBUCJI ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM ZATRUDNI W CENTRALNYCH STRUKTURACH LOGISTYCZNYCH DOŚWIADCZONEGO MANAGERA NA STANOWISKU:

MANAGER DS. LOGISTYKI

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Centrala w Rzeszowie oraz Oddziały hurtowe na terenie kraju, charakter pracy jest związany z częstymi wyjazdami służbowymi.