Logo Pracuj.pl

Manager ds. Logistyki

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁO firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad właściwym przebiegiem procesów logistycznych w magazynach dystrybucyjnych na terenie kraju,
  • wsparcie w przygotowywaniu, kontroli przebiegu oraz rozliczeniu procesów inwentaryzacyjnych,
  • organizacja, kontrola oraz optymalizacja procesów magazynowych i logistyki,
  • projektowanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie procesów, poprawę jakości obsługi oraz optymalizację kosztów,
  • udział w rekrutacjach na kluczowe stanowiska w Oddziałach,
  • przygotowywanie okresowych raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • wiedza oraz praktyczne umiejętności z zakresu przygotowywania oraz realizacji projektów logistycznych,
  • bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności MS Excel,
  • umiejętność współpracy z zespołem,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość specyfiki dystrybucji artykułów spożywczych,
  • znajomość obsługi programu TEMA.

To oferujemy

  • pracę w dużej i stabilnej organizacji,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,
  • nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • wsparcie w okresie wdrożenia w nowe obowiązki,
  • ubezpieczenie grupowe, benefity sportowe, opieka medyczna,
  • dostęp do platformy szkoleń e-lernigowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ

GRUPA KAPITAŁOWA „SPECJAŁ”

www.specjal.com.pl

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ - LIDER DYSTRYBUCJI ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM ZATRUDNI W CENTRALNYCH STRUKTURACH LOGISTYCZNYCH DOŚWIADCZONEGO MANAGERA NA STANOWISKU:

MANAGER DS. LOGISTYKI

Miejsce pracy:

Centrala w Rzeszowie oraz Oddziały hurtowe na terenie kraju, charakter pracy jest związany z częstymi wyjazdami służbowymi.

Manager ds. Logistyki, opolskie