Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Logistyki

Labo Print S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołu pracowników (wyznaczanie celów, ustalanie priorytetów, delegowanie zadań )

  • organizacja wysyłek paczek do kilku krajów europejskich ( obszar UE oraz kraje trzecie ) - rocznie 100 000 paczek ( paczki drobnicowe oraz dłużyce )

  • negocjowanie umów z firmami kurierskimi pod kątem ujednolicenia wysyłki oraz optymalizacji jej kosztów

  • ciągła analiza rynku kurierskiego w celu szukania alternatywnych sposobów wysyłki

  • negocjowanie ofert na nowe kierunki wysyłkowe ( min. Hiszpania,Rumunia,Litwa,Łotwa,Estonia )

  • optymalizacja wysyłki pod kątem pakowania produktów

  • zarządzanie procedurą reklamacyjną w przypadku uchybień ze strony przewoźnika

  • dbanie o kluczowe wskaźniki KPI

  • aktywny udział w projektach wewnętrznych związanych z optymalizacją procesów

Nasze wymagania

  • min 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu grupa pracowników ( manager/kierownik działu logistyki )

  • wykształcenie wyższe ( kierunki: logistyka lub pokrewne )

  • znajomość języka niemieckiego na bardzo dobrym poziomie

  • bardzo dobra znajomość prawa przewozowego

  • bardzo dobra znajomość rynku kurierskiego

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy własnego oraz podległego zespołu

  • wysokie zdolności interpersonalne

To oferujemy

  • Doskonała atmosfera

  • Nowoczesne narzędzia

  • Dynamiczny zespół

  • Rozpoznawalna marka

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Wsparcie na każdym etapie

  • Szkolenia kierunkowe

  • Multisport dla twojej formy

  • Prywatna opieka medyczna Lux-Med

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne