Oferta pracy

Manager ds. Logistyki

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Dla naszego Klienta z branży marketingowej poszukujemy:
Manager ds. LogistykiNumer ref.: MLJ/2021/02/SM

Opis stanowiska:

  • Planowanie oraz nadzór operacyjny w szczególności nad obszarem łańcucha dostaw i obsługi klienta,
  • Monitorowanie i optymalizacja procesów oraz kosztów,
  • Projektowanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań dotyczących łańcucha dostaw dla nowych i istniejących klientów,
  • Przygotowywanie i analizowanie raportów biznesowych i informacji pomocnych w podejmowaniu podstawowych decyzji dotyczących remarketingu,
  • Utrzymywanie na założonym poziomie wskaźników logistycznych.

Oczekiwania:

  • 4-5 lat doświadczenia na stanowiskach związanych z operacjami, logistyką oraz supply chain
  • Zdolność do podejmowania inicjatywy w stale zmieniającym się środowisku pracy,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Doskonała znajomość Excela,
  • Doświadczenie w pracy na SAP,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w FCMG będzie dodatkowym atutem.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku,
  • Potrzebna narzędzia do pracy,
  • Możliwość prowadzenia interesujących projektów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne