Oferta pracy

Manager ds. logistyki

Mago S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
MAGO S.A. jest niekwestionowanym liderem wyposażenia powierzchni handlowych i magazynowych w Europie Środkowo Wschodniej. Od ponad 25 lat z sukcesem realizuje swoją strategię zrównoważonego rozwoju. W chwili obecnej jesteśmy obecni ze sprzedażą w ponad 60 krajach świata. Posiadamy 5 zagranicznych oddziałów firmy w których również i Ty możesz zostać pracownikiem.

WYBIERZ LIDERA W BRANŻY i POSTAW NA ROZWÓJ OSOBISTY!
Poszukujemy ambitnych i ciekawych nowych doświadczeń osób, które będą miały szansę rozwijać się wraz z dynamicznym rozwojem naszej organizacji !

Obecnie poszukujemy osób które chcą się rozwijać wraz z nami na stanowisku:
MANAGER DS. LOGISTYKI
Miejsce pracy: Centrala firmy Nadarzyn k/Warszawy

GŁÓWNE ZADANIA:

  • kompleksowe zarządzanie procesami logistycznymi i efektywne funkcjonowanie w obszarze logistyki firmy (transport, gospodarka magazynowa, łańcuch dostaw),
  • odpowiedzialność za wskaźniki logistyczne oraz tworzenie i zarządzanie budżetem,
  • optymalizacja procesów logistycznych poprzez działania minimalizujące koszty operacyjne,
  • określanie priorytetów operacyjnych i finansowych oraz odpowiedzialność za realizację przyjętych celów,
  • tworzenie oraz rozliczanie systemów motywacyjnych,
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami usług logistycznych,
  • zarządzanie polityką personalną, rozwój podległych pracowników, określanie standardów pracy, motywowanie oraz monitorowanie i rozliczanie efektów pracy podległych pracowników,
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie w zakresie niezbędnym do realizacji zadań z obszaru logistyki.

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • wykształcenie wyższe, (mile widziane kierunki związane z logistyką i/lub zarządzaniem),
  • min. 5 - letnie, poparte sukcesami doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze logistyki w firmie o profilu sprzedażowym,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów w branży logistycznej,
  • znajomość i praktyczne stosowanie metod analizy kosztów i jakości w obszarze logistyki,
  • chęć inicjowania zmian - praktyczne doświadczenie w implementacji nowych rozwiązań i procesów w obszarze logistyki oraz wprowadzania usprawnień w istniejących procesach,
  • wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie i  doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami,
  • zdolności komunikacyjne, umiejętność budowania relacji biznesowych i personalnych, doskonała organizacja czasu pracy,
  • bardzo dobre zdolności analityczne,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel,
  • znajomość systemów klasy ERP oraz specyfiki wysokiego składu,
  • znajomość procedur prawnych z zakresu logistyki,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • czynne prawo jazdy kat. B,

OFERUJEMY:

  • ciekawą, dynamiczną pracę w szybko rozwijającej się i stabilnej firmie,
  • zdobycie doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość współtworzenia dynamicznego i rozwijającego się przedsiębiorstwa,
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności,
  • pakiet szkoleń wprowadzających i profesjonalne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie,
  • bardzo dobry dojazd nową trasą szybkiego ruchu (ok. 20 min. z Warszawy).
Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV w języku polskim z podaniem stanowiska w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV z podaniem stanowiska w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia
Zainteresowane osoby prosimy aby w CV (oraz liście motywacyjnym) zamieściły klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - MAGO S.A. z siedzibą w Ruścu, al. Katowicka 119/121, 05-830 Nadarzyn, zawartych w przesłanej dokumentacji (CV oraz liście motywacyjnym), w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.

Ponadto jeśli chcesz aby twoje CV (oraz list motywacyjny) było wykorzystywane również dla potrzeb przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w CV (oraz liście motywacyjnym) klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji (CV oraz liście motywacyjnym) przez Administratora - MAGO S.A. z siedzibą w Ruścu, al. Katowicka 119/121, 05-830 Nadarzyn, dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy