Oferta pracy

Manager ds. Marketingu i Komunikacji

Schiever Polska Sp z o.o.O firmie

  • Fabryczna 3, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Schiever Polska Sp z o.o.

Fabryczna 3

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • analiza aktualnych trendów marketingowych na rynku FMCG w oparciu o zewnętrzne dane,

  • przygotowanie i realizacja strategii marketingowej firmy,

  • przygotowywanie raportów i podsumowań kampanii marketingowych,

  • zarządzanie działem marketingu, promocji i reklamy,

  • inicjowania działań marketingowych dla produktów, planowanie promocji,

  • współpraca z działem handlowym,

  • planowanie oraz rozliczanie budżetów prowadzonych działań marketingowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (Marketing, Komunikacja Marketingowa lub pokrewne),

  • doświadczenie w pracy w dziale marketingu min. 2 lata,

  • dyspozycyjność do pracy 2 dni w tygodniu w Legnicy (dotyczy osób z Poznania i okolic),

  • wiedza z zakresu merchandsingu oraz visual merchandisingu,

  • umiejętność wykorzystania danych shopper marketingowych do kreowania strategii,

  • zdolności analityczne, kreatywność,

  • wysokie zdolności współpracy z innymi działami,

  • znajomość narzędzi do analizy marketingowej oraz podstawowych programów graficznych,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedyne 50 gr. miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),

  • atrakcyjne świadczenia socjalne,

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie pracowniczym DobroCzynni,

  • miłą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

W Schiever POLSKA budujemy relacje oparte na naszych 3 wartościach: Szacunek, Energia i Niezależność. Promujemy równość w miejscu pracy poprzez politykę równych szans oraz przeciwdziałanie dyskryminacji.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.