Manager ds. Marketingu i Komunikacji

  • Kiełcz (pow. nowosolski), Nowa Sól, lubuskie
  • Szosa Bytomska 1, 67-100 Kiełcz, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 31.07.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 30.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grafika górna
    Miejsce pracy: Nowa Sól (okolice), Kiełcz (pow. nowosolski)
    Nowe myślenie dla czystego jutra.

    Kim jesteśmy.

    PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

    Odpowiedzialny/a za budowanie, planowanie i wdrażanie strategii marketingowej i komunikacyjnej firmy.

    Zadania

    • przygotowywanie planów i strategii marketingowych oraz koordynowanie ich wdrażania
    • zarządzanie budżetem marketingowym
    • koordynowanie współpracy z agencjami marketingowymi, reklamowymi i public relations
    • kierowanie przygotowaniem materiałów informacyjnych i reklamowych
    • kreowanie i dbanie o wizerunek firmy,
    • planowanie promocji i realizowanie strategii marketingowych nowych usług
    • kontrolowanie realizacji działań marketingowych oraz ich efektywności
    • zarządzanie dystrybucją materiałów promocyjnych i reklamowych
    • współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami itd.
    • koordynowanie wdrażania zewnętrznej i wewnętrznej polityki informacyjnej firmy
    • monitorowanie opinii publicznej
    • realizowanie działań związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu
    • ścisła współpraca z działem handlowym
    • współpraca z portalami i prasą branżową – różne formy promocji
    • zarządzanie i obsługa regularnych newsletterów firmowych
    • organizowanie działań promocyjnych, wydarzeń, spotkań prasowych
    • przygotowanie materiałów korporacyjnych i brandowych - komunikaty prasowe, newslettery, treści na strony www, prezentacje
    • obsługa wybranych mediów społecznościowych
    • kontakty z mediami

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, komunikacja, public relations)
    • kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie w marketingu
    • doświadczenie w relacjach z mediami
    • bardzo dobre umiejętności organizacyjne , umiejętność zarzadzania wieloma projektami jednocześnie
    • znajomość  najnowszych trendów w dziedzinie marketingu
    • praktyczna znajomość nowych mediów
    • umiejętność oceny i analizy pod kątem  estetyki tekstów i prac graficznych
    • umiejętność redagowania tekstów, artykułów (tzw. lekkie pióro)
    • płynna znajomość j. niemieckiego

    Oferujemy

    • interesującą pracę w międzynarodowym Koncernie
    • możliwość uczestniczenia realizacji misji firmy związanej z ochroną środowiska naturalnego
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • rynkowy poziom wynagrodzenia
    • ubezpieczenie medyczne Medicover
    • okolicznościowe wypłaty socjalne
    • możliwość uzyskania pakietów sportowych OK System
    • możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń grupowych na życie
    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ.