Logo Pracuj.pl

Manager ds. Marketingu i Komunikacji

Schiever Polska Sp z o.o.O firmie

Schiever Polska Sp z o.o.

Grunwaldzka 64

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • analiza aktualnych trendów marketingowych na rynku FMCG w oparciu o zewnętrzne dane,
  • przygotowanie i realizacja strategii marketingowej firmy,
  • przygotowywanie raportów i podsumowań kampanii marketingowych,
  • zarządzanie działem marketingu, promocji i reklamy,
  • inicjowania działań marketingowych dla produktów, planowanie promocji,
  • współpraca z działem handlowym,
  • planowanie oraz rozliczanie budżetów prowadzonych działań marketingowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (Marketing, Komunikacja Marketingowa lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy w dziale marketingu min. 2 lata,
  • dyspozycyjność do pracy 2 dni w tygodniu w Legnicy (dotyczy osób z Poznania i okolic),
  • wiedza z zakresu merchandsingu oraz visual merchandisingu,
  • umiejętność wykorzystania danych shopper marketingowych do kreowania strategii,
  • zdolności analityczne, kreatywność,
  • wysokie zdolności współpracy z innymi działami,
  • znajomość narzędzi do analizy marketingowej oraz podstawowych programów graficznych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedyne 50 gr. miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),
  • atrakcyjne świadczenia socjalne,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie pracowniczym DobroCzynni,
  • miłą atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • inicjatywy dobroczynne

W Schiever POLSKA budujemy relacje oparte na naszych 3 wartościach: Szacunek, Energia i Niezależność. Promujemy równość w miejscu pracy poprzez politykę równych szans oraz przeciwdziałanie dyskryminacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Manager ds. Marketingu i Komunikacji, Grunwaldzka 64, Poznań