Oferta pracy

Manager ds. Marketingu i PR

SARIA Polska sp. z o.o.

Jutrzenki 137

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • budowanie wizerunku Grupy Saria poprzez działania w obszarze PR;

  • audyt potrzeb marketingowych Grupy Saria oraz przedstawienia propozycji rozwiązań,

  • przygotowanie strategii komunikacji brandów Grupy Saria w Polsce oraz wdrożenie jej,

  • aktywny udział w kreowaniu komunikacji wewnętrznej,

  • współpraca z zewnętrznymi agencjami marketingowymi, grafikami, domami mediowymi,

  • monitorowanie budżetu marketingowego, w tym raportowanie kosztów związanych z działaniami marketingowymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (na poziomie co najmniej B2);

  • kreatywność,

  • lekkie pióro,

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • rozwinięte kompetencje społeczne pozwalające na budowanie trwałych relacji biznesowych,

  • czynne prawo jazdy kat.B.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy i podejmowania ciekawych wyzwań,

  • pakiet benefitów pozapłacowych obejmujący m.in. fundusz socjalny, opiekę medyczną LUXMED, ubezpieczenie grupowe,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do kwalifikacji i zaangażowania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Grupa SARIA zatrudniająca blisko 8.000 pracowników w ponad 180 oddziałach w 19 krajach jest jednym z wiodących specjalistów na rynku krajowym i międzynarodowym w dziedzinie przetwarzania produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego oraz żywności, która z różnych względów nie nadaje się do spożycia przez ludzi.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli przedstawiony opis stanowiska wzbudził twoje zainteresowanie i czujesz, że jesteś idealnym kandydatem to śmiało wyślij nam swoje CV.