Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Marketingu

Smart Education International Sp. z o.o.

  • Vetterów 1, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Vetterów 1

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie inicjatyw i pomysłów komunikacyjnych

  • Prowadzenie działań komunikacyjnych dla produktów i firmy

  • Współtworzenie strategii komunikacyjnej dla wybranych produktów

  • Tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych (pełen proces: napisanie briefu, kalendarz działań, koncepcja kreatywna, współpraca z designerami, social media, wdrożenie działań, monitorowanie efektów, raportowanie KPI, podsumowanie)

  • Prowadzenie kanałów Social Media

  • Prowadzenie projektów marketingowych z naciskiem na kanały online

  • Śledzenie trendów marketingowych, wyszukiwanie komunikacji referencyjnych i konkurencyjnych dla marek produktowych oraz firmy

  • Kreowanie, negocjowanie i prowadzenie partnerstw marketingowych (blogerzy, SEO, media, eventy)

  • Organizacja procesu produkcji reklam, współpraca z działem produkcji animacji, współpraca z grafikami

Nasze wymagania

  • Posiadasz praktyczną znajomość narzędzi marketingowych i promocyjnych (takich jak Google adwords, narzędzia do badania zachowań użytkowników)

  • Masz “Lekkie pióro” i doświadczenie w copywritingu, z łatwością tworzysz ciekawe komunikaty marketingowe i promocyjne

  • Znasz branżę internetową

  • Cechują Cię kreatywność i innowacyjność, myślisz nieszablonowo

  • Skutecznie koordynujesz kilka projektów jednocześnie

  • Umiejętnie i szybko rozwiązujesz problemy, a do zadań podchodzisz z zaangażowaniem i entuzjazmem

  • Posiadasz co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w marketingu oraz w tworzeniu treści i kampanii na social media

  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office

To oferujemy

  • Pracę w kreatywnym zespole tworzącym innowacyjne projekty i produkty

  • Pracę w firmie obsługującej znane firmy i marki

  • Wspierające środowisko pracy

  • Dużą samodzielność i możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym lub zdalnie

  • Kartę Multisport

  • Imprezy integracyjne oraz regularne wyjścia firmowe

  • A gdy zdecydujesz się na pracę w biurze: taras obiadowy, parking, Xbox z grami, dobrą kawę z ekspresu, szeroki wybór herbat, owocowe poniedziałki, rowerownia oraz prysznic.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

Jesteśmy spółką technologiczną rozwijającą autorskie rozwiązania SaaS oraz realizującą dedykowane projekty informatyczne dla dużych firm i korporacji. Smart Education to zespół 35 profesjonalistów IT, którzy na pierwszym miejscu stawiają użyteczność i intuicyjność oferowanych rozwiązań.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Aplikuj!

Przewiń do profilu firmy