Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Marketingu

Fashion Trends Group Sp. z o.o.O firmie

  • Krakowska 87, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Fashion Trends Group Sp. z o.o.

Krakowska 87

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie wizerunku marki SneakerStudio,

  • Tworzenie, realizacja strategii marketingowej, działań promocyjnych w obszarze zarządzanej marki w perspektywie krótko- i długoterminowej, jak i dla produktów oferowanych przez firmę,

  • Przygotowywanie materiałów marketingowych, informacyjnych, prasowych,

  • Współpraca z mediami, drukarniami i agencjami reklamowymi w zakresie tworzenia materiałów promocyjnych,

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań promocji oferty produktowej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia zawodowego w dziale marketingu,

  • Znajomości zagadnień social media marketing, orientacji w trendach i zagadnieniach

  • marketingu on-line,

  • Doskonałej organizacji czasu pracy, samodzielności w działaniu, kreatywności,

  • Wysokie umiejętności komunikowania się i rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Zaangażowanie, pasja,

  • Znajomość programu Adobe Photoshop będzie dodatkowym atutem,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szkolenia,

  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy,

  • pracę w młodym zespole pracowników,

  • możliwość spełnienia marzeń i ambicji zawodowych,

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

FTG a właściwie Fashion Trends Group to szybko rozwijająca spółka zarządzająca takimi markami jak YesSport i SneakerStudio.

Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy