Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. marketingu

ONYX INTERNATIONAL SP. Z O.O.

Polna 125

Katarzynka

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialna/-y za:

  • koordynację pracy zespołu pracowników marketingu

  • zarządzanie działaniami promocyjnymi w zakresie marketingu online

  • przygotowywanie materiałów marketingowych

  • czynny udział w działaniach marketingowych (aktualizacja stron www, tworzenie i optymalizacja reklam)

  • wsparcie w projektowaniu oraz wdrażaniu nowych produktów na rynek

  • monitorowanie i analizę działań konkurencji oraz efektywności działań marketingowych

  • dbanie o spójność komunikacji marki

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w marketingu

  • wykształcenie wyższe: marketing/zarządzanie/PR

  • praktyczną znajomość narzędzi (Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads)

  • znajomość platform sprzedażowych (Amazon, Allegro, eBay, Walmart, Shopify)

  • wiedzę na temat SEO

  • bardzo dobrą znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok)

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2

  • bardzo dobre zdolności interpersonalne, przywódcze, negocjacyjne

  • zdolność analitycznego myślenia, planowania i organizacji w zespole

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim i amerykańskim

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw oraz dalszego rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i kompetencji

  • wsparcie zespołu marketingu

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • standardy niekorporacyjne

  • wolne weekendy

Poszukujemy managera ds. marketingu, który chce uczestniczyć w prężnym rozwoju międzynarodowej marki kosmetycznej. Jeśli interesujesz się kosmetykami, masz wiele pomysłów oraz cechujesz się zdolnościami przywódczymi, chętnie Cię poznamy!

Przewiń do profilu firmy