Oferta pracy

Manager ds. Marketingu

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • ul. Pory 78, 02-757 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Praca w szpitalu Grupy LUX MED Carolina Medical Center w Warszawie.

Zadania:

  • Opracowywanie strategii rozwoju marki i komunikacji marketingowej.
  • Planowanie i koordynacja działań marketingowych.
  • Współpraca z mediami oraz realizacja działań z zakresu public relations.
  • Aktywne kreowanie i nadzorowanie wizerunku firmy m.in. w  social mediach i na stronach branżowych.
  • Organizacja eventów oraz projektów specjalnych.
  • Monitoring i analiza efektywności działań marketingowych.
  • Weryfikacja realizacji wdrożonej strategii oraz ocena jej efektywność w odniesieniu do wyników Spółki.
  • Planowanie i nadzór nad realizacją budżetu Działu Marketingu.
  • Kierowanie zespołem marketingu oraz nadzorowanie pracy firm zewnętrznych (m.in agencje PR).

Oczekiwania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Szeroka i praktyczna wiedza z obszaru komunikacji marketingowej, budowania marki, projektowania skutecznych kampanii reklamowych, promocyjnych i PR.
  • Znajomość trendów rynkowych oraz umiejętność wyszukiwania rozwiązań i kreowania pomysłów dotyczących usprawnienia istniejących procesów.
  • Umiejętności redakcyjne, tzw. „lekkie pióro”.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz skuteczność we współpracy z dostawcami zewnętrznymi i klientami wewnętrznymi.
  • Umiejętność komunikacji i współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i prezentacji syntetycznych wniosków.
  • Wykształcenie wyższe: preferowane w zakresie zarządzania, marketingu, PR.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Ogłoszenie archiwalne