Logo Pracuj.pl

Manager ds. marketingu

iPOS SAO firmie

iPOS SA

Franciszka Klimczaka 1

Wilanów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Strategiczne i taktyczne planowanie działań marketingowych i komunikacyjnych, wyznaczanie kierunków i celów komunikacyjnych
  • Zarządzanie pracą działu marketingu (grafik, specjalista ds. digital marketingu, młodszy specjalista ds. marketingu)
  • Zarządzanie projektem rozwoju i utrzymania strony internetowej i sklepu internetowego iPOS przy wsparciu software house’u.
  • Praca na insightach, personach, KPI, lejkach sprzedażowych
  • Planowanie kampanii, koordynowanie działań i ich egzekucja
  • Planowanie i realizowanie działań content marketingowych - tworzenie harmonogramów, pisanie różnego rodzaju treści (artykuły eksperckie, treści na strony, poradniki na bloga iPOS, UX copywriting, treści do ulotek i innych)
  • Nawiązywanie kontaktów z mediami, pisanie informacji prasowych, współpraca z działem PR
  • Wsparcie działu sprzedaży w tworzeniu ofert, prezentacji i materiałów
  • Współpraca z agencjami i partnerami biznesowymi
  • Poszukiwanie nowych możliwości promowania firmy (poszukiwanie partnerów, narzędzi, kanałów dotarcia)
  • Koordynacja produkcji drukowanych materiałów POSM oraz materiałów graficznych na potrzeby digital marketingu
  • Planowanie komunikacji w zakresie wprowadzania nowych produktów na rynek
  • Ścisła współpraca z Zarządem Spółki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych w kanale eCommerce
  • Znajomość modeli SaaS, związanych z nimi KPI oraz działań upsellingowych
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem lejków sprzedaży online
  • Umiejętność nadzorowania pracy zespołu oraz wyznaczania zadań i celów
  • Umiejętność samodzielnego zaplanowania i skoordynowania wielopoziomowej kampanii online i innych działań komunikacyjnych
  • Zdolności organizacyjne na wysokim poziomie
  • Wysoka motywacja do nauki i chęć przyswojenia wiedzy dotyczącej produktów iPOS i funkcjonowania całej branży
  • Pozytywne nastawienie do życia i ludzi.
  • Odpowiedzialność
  • Wysoka wrażliwość estetyczna
  • Lekkie pióro i umiejętność przekładania skomplikowanych idei na zrozumiałe i przekonujące teksty - warunek konieczny
  • Umiejętność odnajdywania się w dynamicznej sytuacji rynkowej i biznesowej

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w modelach SaaS (w szczególności na etapie skalowania)
  • Doświadczenie w branży technologicznej
  • Doświadczenie we współpracy z mediami

To oferujemy

  • Pracę na MacBookach
  • Możliwość kreowania własnego trybu pracy
  • Realny wpływ na rozwój produktów i kierunki rozwoju firmy
  • Miłą, startupową atmosferę pracy
  • Możliwość częściowo zdalnej pracy (po okresie próbnym)

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

Jesteśmy twórcą inteligentnego kasoterminala z platformą umożliwiającą zarządzanie sklepem. Nasze rozwiązania kierujemy do małych i średnich przedsiębiorców. Zrealizowaliśmy projekt mający realny wpłw na zmianę świata retail, na który czeka 1,5 miliona potencjalnych klientów tylko na rynku polskim. Klientów pozyskujemy zarówno w kanale e-commerce, jak i przez partnerską sieć. Zapotrzebowanie na dobre projekty rośnie, dlatego potrzebujemy zaangażowanego i pełnego pasji Managera który dołączając do naszego teamu wzniesie marketing iPOS na wyższy poziom.

Manager ds. marketingu, Franciszka Klimczaka 1, Wilanów, Warszawa