Oferta pracy

Manager ds. Marketingu

Victorinox Poland Sp. z o.o.O firmie

Victorinox Poland Sp. z o.o.

Komitetu Obrony Robotników 62

Warszawa

Victorinox jest szwajcarskim przedsiębiorstwem rodzinnym o 130-letniej tradycji. Nasza firma utożsamiana jest na całym świecie z produktami o najwyższej jakości i funkcjonalności.

Wśród naszych produktów oferowanych na rynkach międzynarodowych są scyzoryki i narzędzia wielofunkcyjne (Swiss Army Knives), noże i akcesoria kuchenne (Victorinox Cutlery), zegarki (Victorinox Swiss Army), bagaże i akcesoria podróżne (Victorinox Travel Gear),  oraz perfumy (Victorinox Fragrances). W Polsce od wielu lat posiadamy biuro handlowe w Warszawie i rozbudowaną sieć sprzedaży.

Do wsparcia naszego zespołu w Polsce poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • współtworzenie i realizacja planu działań marketingowych,
  • przygotowywanie i aktualizacja materiałów marketingowych w języku angielskim i polskim,
  • dbanie o prawidłowe treści strony internetowej,
  • przygotowywanie i udział w targach,
  • sporządzanie raportów i rekomendowanie dalszych działań marketingowych,
  • produkcja i dystrybucja materiałów marketingowych/POS,
  • tworzenie prostych graficznych materiałów promocyjnych,
  • wsparcie działu handlowego w lokalnych działaniach marketingowych.

Poszukujemy osoby:

  • z wykształceniem wyższym,
  • posiadającej min. 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie,
  • wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych,
  • bardzo dobrze posługującej się MS Office (szczególnie Excel i PowerPoint).
  • z udokumentowaną, biegłą znajomością języka angielskiego,
  • zaangażowanej i  posiadającej zdolności organizacyjne oraz nastawienie biznesowe,
  • posiadającej znajomość narzędzi Google Analytics i Google Adwords,
  • z wiedzą i zamiłowaniem do marketingu, nowych mediów,
  • z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi,
  • z prawem jazdy kat. B,
  • samodzielnej.

Mile widziane jest doświadczenie w sprzedaży produktów klasy premium w kanale B2B, lub D2C, oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę i możliwości rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy