Oferta pracy

Manager ds. Marketingu

Villa Verde sp. z o.o.O firmie

  • ul. Szkotnik 9
    Żabno, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Villa Verde sp. z o.o.

ul. Szkotnik 9

Żabno

Firma Villa Verde od 1999 roku zajmuje się produkcją świec dekoracyjnych typu podgrzewacze, świece w szkle, świece stołowe. Jesteśmy jednym z czołowych producentów świec w Europie. Dołącz do zespołu i rozwijaj się!

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proponowanie nowych rozwiązań i strategii komunikacyjnej marki, marketing handlowy oraz za komunikację w mediach społecznościowych.

Główne Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Budowanie wizerunku firmy
  • Planowanie działań promocyjnych, marketingowych
  • Współpraca z agencją reklamową
  • Współpraca z grafikiem/web-designerem
  • inicjowanie, prowadzenie i nadzorowanie działań w obszarze mediów społecznościowych
  • Wdrażanie rozwiązań podnoszących KPI (m.in. traffic, konwersje, sprzedaż, powracalność)
  • Zbieranie potrzeb klientów, analiza trendów i działań konkurencji

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie marketingowe B2B oraz B2C
  • Uczciwości i zaangażowanie
  • Umiejętność tworzenia treści marketingowych
  • Umiejętność tworzenia story wokół produktu
  • Umiejętność zarządzania czasem i pracą (swoją i innych)
  • Kreatywne i strategiczne myślenie
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży dekoracji, wyposażenia wnętrz, dom i ogród
  • Swobodne poruszanie się w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn)
  • Doświadczenie w dziale sprzedaży
  • Doświadczenie w agencji marketingowej lub w zespole UX będzie plusem

Oferujemy:

  • Rodzaj umowy: B2B/ UoP
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pełny etat (40 godzin tygodniowo)
  • Godziny pracy: 7/10 – 15/18 (z możliwością rozpoczynania i kończenia o różnych porach)
  • Możliwość rozwoju poprzez pracę dla międzynarodowej spółki
  • Podstawowe narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon)
  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych, ciekawych pomysłów i rozwiązań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy