Oferta pracy

Manager ds. Najmu

Kross s.a.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji z właścicielami nieruchomości;

  • Pozyskiwanie nowych lokalizacji, zgodnie ze strategią firmy;

  • Przygotowywanie umów, monitorowanie oraz koordynacja ich realizacji;

  • Aktywne pozyskiwanie lokali pod salony firmowe KROSS;

  • Przygotowywanie kalkulacji wynajmu, z uwzględnieniem różnorodności branż;

  • Ocena lokalizacji, analiza konkurencyjności i obliczanie rentowności;

  • Zapewnianie bieżących konserwacji, napraw i codziennej obsługi technicznej oraz rozwiązywanie problemów technicznych;

  • Koordynacja procesu przygotowanie nieruchomości pod salony firmowe KROSS;

  • Organizacja przetargów na prace remontowe (wszystkie branże);

  • Prowadzenie dokumentacji salonów i reprezentowanie KROSS w sprawach związanych z prowadzeniem nieruchomości przed organami administracji państwowej;

  • Ścisła współpraca z działem marketingu, prawnym i budowlanym;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - prawnicze, ekonomiczne, budowlane bądź pokrewne

  • Wiedza z zakresu nabywania, najmu nieruchomości,

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami/obsługą obiektów;

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office – Word, Excel;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi