Ta oferta pracy jest nieaktualna od 221 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. Nowych Produktów w Departamencie Compliance

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 07.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Manager ds. Nowych Produktów w Departamencie Compliance
    Miejsce pracy: Wrocław

    opis stanowiska:

    • koordynowanie procesu zatwierdzania nowych produktów w Banku
    • współpraca z departamentami produktowymi oraz innymi jednostkami Banku w celu zapewnienia zgodności wdrażanych nowych produktów i zmian w produktach z wymogami prawnymi i regulacyjnymi
    • prowadzenie monitoringu i rejestru decyzji podejmowanych w procesie (w tym decyzji dedykowanego komitetu)
    • zapewnienie udziału pracowników Departamentu Compliance we wdrażaniu nowych produktów i zmian w produktach
    • udział w projektach produktowych, analiza i wydawanie opinii w celu ograniczenia ryzyka braku zgodności
    • podejmowanie działań mających na celu podnoszenie świadomości pracowników w zakresie wymogów proceduralnych i wymogów regulacyjnych związanych z zatwierdzaniem nowych produktów i zmian w produktach

    wymagania:

    • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze produktów, ryzyka, kontroli wewnętrznej lub audytu
    • wykształcenie wyższe
    • bardzo dobra znajomość zasad funkcjonowania oferowanych na rynku produktów finansowych
    • wiedza z zakresu przepisów prawa oraz rekomendacji nadzorczych, które mają zastosowanie w działalności instytucji finansowej, głównie w zakresie oferowania produktów i usług
    • znajomość j. angielskiego min. na poz. B1 (umożliwiająca sporządzanie dokumentacji, raportów i prezentacji)
    • rzetelność, skrupulatność, zdolności analityczne
    • asertywność i zdecydowanie
    • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
    • odpowiedzialność w realizacji zadań
    • zdolność budowania relacji i łatwość komunikacji

    oferujemy:

    • Umowę o pracę od pierwszego dnia
    • Opiekę medyczną
    • Możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego
    • Kwartalny system premiowy
    • Parking dla rowerzystów
    • Atrakcyjną lokalizację pracy – wrocławski Rynek
    • Zniżki na lunch, do kina i teatru
    • Preferencyjną ofertę produktów bankowych