Oferta pracy

Manager ds. Obrotu Paliwami Płynnymi

GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i bieżące monitorowanie rynku zagranicznych dostawców paliw

  • Opracowanie i realizacja strategii pozyskiwania dostawców

  • Wyszukiwanie, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi dostawcami

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji

  • Negocjowanie umów handlowych z potencjalnymi dostawcami

  • Nadzorowanie procesu zakupów

  • Pozyskiwanie klientów i hurtowa sprzedaży paliw

  • Bieżąca współpraca z działem sprzedaży w celu realizacji budżetów

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy w branży paliw płynnych

  • Znajomość przepisów branżowych związanych z obrotem paliwami w Polsce i Europie

  • Umiejętność negocjacyjne

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność ustalania priorytetów i skuteczność w działaniu

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową.

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • Miejsce pracy: Zgorzelec i/lub Wrocław

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zindywidualizowaną ścieżkę kariery u stabilnego pracodawcy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Medicover Sport

  • Mieszkanie służbowe

  • Samochód klasy premium

  • Telefon i laptop

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • szkolenia branżowe

  • premie uznaniowe

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

Kontakt PL: 504165214 lub 797682629

Kontakt UA/RU: 797067001

Pozdrawiamy

Zespół Rekrutacji

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.

Obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla Citronex Trans Energy Sp. z o.o., firmy specjalizującej się w usługach TSL na terenie Europy Zachodniej, posiadającej flotę ponad 200 nowoczesnych pojazdów, poszukujemy doświadczonego kandydata, osoby dobrze zorganizowanej i komunikatywnej, która chciałby się podjąć wyzwania na stanowisku: MANAGER DS. OBROTU PALIWAMI PŁYNNYMI

Przewiń do profilu firmy