Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. obsługi franczyzobiorców

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Tax Care SA poszukuje kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:

    Lokalizacja: Poznań

    Zakres zadań:

    • Wdrażanie partnerów franczyzowych w zasady programu współpracy;
    • Szkolenie franczyzobiorców w zakresie rozwoju ich placówek na bazie „Know-how” Tax Care;
    • Monitorowanie i utrzymywanie standardów jakości obowiązujących biura franczyzowe (wyjazdy służbowe w obszarze kilku sąsiednich województw);
    • Monitorowanie i analiza rynku franczyzowego w Polsce;
    • Analiza współpracy z biurami na podległym obszarze i raportowanie na potrzeby przełożonego.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Min. rok doświadczenia w obsłudze klienta;
    • Preferowane wykształcenie ekonomiczne;
    • Samodzielności i inicjatywy w działaniu;
    • Wysokich zdolności interpersonalnych i umiejętności przekazywania wiedzy;
    • Gotowości do pracy mobilnej (prawo jazdy kat. B jest warunkiem niezbędnym).

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w bardzo rozwojowej linii biznesowej;
    • Możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia i rozwoju zawodowego;
    • Indywidualne wdrożenie do pracy;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B;
    • Stabilną podstawę wynagrodzenia + system premiowy;
    • Samochód służbowy, laptop, telefon;
    • Pakiet benefitów korporacyjnych.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierające informacje, o których mowa w art. 22¹ § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.).

    POZNAŃ - APLIKUJ
    bottom

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest Tax Care SA z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizowanego procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.