Ta oferta pracy jest nieaktualna od 141 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. obsługi klienta - Kierownik ds. rekrutacji tymczasowych

  • Poznań, łódzkie
  • Kierownik
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz pracować jednocześnie dla dwóch największych światowych korporacji, liderów w swoich branżach?

    Myślałeś/aś o tym, aby wykorzystać doświadczenie i umiejętności planowania, koordynacji, zarządzania dużymi projektami, zespołem, współpracy z klientami biznesowymi z codziennym wykorzystywaniem znajomości języka angielskiego?

    Nr ref.: /14/03/2018/AW/9962
    Poznań

    oferujemy:

    • zarządzanie współpracą z kluczowym klientem Randstad
    • poznanie wysokich standardów pracy jednej z największych firm na świecie przy jednoczesnym wsparciu i rozwoju jako manager Randstad
    • rozwijanie kompetencji managerskich
    • pakiet benefitów - samochód służbowy, dofinansowanie nauki języka obcego do studiów podyplomowych, opieka zdrowotna, ubezpieczenie NW, karta sportowo - rekreacyjna
    • szkolenia managerskie i rozwojowe, bo chcemy w Ciebie inwestować

    Twoje zadania:

    • zarządzanie biurem (on-site) dla jednego z naszych kluczowych klientów
    • zarządzanie zespołem rekruterów oraz koordynatorów
    • planowanie działań w zakresie świadczenia usługi pracy tymczasowej
    • stały kontakt z klientem na wszystkich szczeblach organizacji (spotkania, raportowanie w języku angielskim)
    • nadzór nad realizacją kontraktu i założeń budżetowych
    • wsparcie klienta w prowadzeniu działań wizerunkowych i marketingowych

    oczekujemy:

    • doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem i/lub zespołami projektowymi (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu masowymi rekrutacjami w agencji pracy tymczasowej)
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, (poziom biznesowy) zarówno w mowie jak i piśmie – warunek konieczny
    • zdolności analitycznych, doświadczenia w pracy w wymagającym, dynamicznym środowisku, zapału do pracy i dyspozycyjności
    • czynnego prawa jazdy kat. B