Oferta pracy

Manager ds. Obsługi Partnerów Rekrutacyjnych

EWL S.A

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z zewnętrznymi firmami rekrutacyjnymi i freelancerami

  • pozyskiwaniem nowych partnerów na rynku Wschodnim

  • efektywną współpracę i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami zewnętrznymi

  • ścisłą współpracę ze strukturami regionalnymi w Polsce w zakresie rekrutacji pracowników

  • współpraca z partnerami w zakresie weryfikacji kandydatów do branży medycznej

  • podejmowanie innych inicjatyw rekrutacyjnych, w przypadku braku realizacji zamówień

  • dbanie o jakość rekrutacji i analiza pracy rekruterów,

  • szkolenie nowych pracowników i prowadzenie szkoleń dla partnerów

  • zapewnienie efektywnej komunikacji między regionami a siecią rekrutacyjna

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia związanego z obsługą i rozwojem struktur rekrutacyjnych

  • znajomość rynku pracy tymczasowej i zasad rekrutacji pracowników z krajów CEE

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego (kontakt z instytucjami państwowymi w Polsce) – warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość rosyjskiego – warunek konieczny

  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office na zaawansowanym poziomie

  • komunikatywność i umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych

  • samodzielność oraz umiejętność zarządzania swoim czasem i wyznaczania priorytetów

To oferujemy

  • świetną, swobodną i partnerską atmosferę pracy

  • ciekawe, samodzielne i pełne wyzwań stanowisko

  • możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy

  • atrakcyjne warunki finansowe i premię, uzależnioną od wyników projektów

  • budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji

  • benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i platformę kafeteryjną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

EWL S.A

W 2020 roku kilkadziesiąt milionów osób przyjechało do UE w poszukiwaniu pracy.

Jesteśmy EWL. W 2020 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obockrajowcom znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Zatrudnienie transgraniczne jest skomplikowane i obarczone dużym ryzykiem. Upraszczamy ten proces. Budujemy platformę, która transparentnie połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Chcemy zmienić sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa.

W 2021 roku ponad 150 mln ludzi na świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą.

Mamy dużo pracy do zrobienia.

Przewiń do profilu firmy