Oferta pracy

Manager ds. Ochrony

Klient Pracuj.pl

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Firmy usługowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku. W związku z jej dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu:

Managera ds. Ochrony

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległymi pracownikami

  • Dbanie o współpracę i relację z klientami

  • Planowanie budżetu i nadzór nad jego realizacją

  • Współpraca z zarządem spółki w zakresie codziennych działań operacyjnych

  • Udział w procesie rekrutacji nowego personelu

Wymagania pracodawcy

  • Minimum roczne doświadczenie w nadzorowaniu zespołem

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • Skrupulatność i zaangażowanie w sprawy Spółki

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Dyspozycyjność i gotowość do intensywnych działań

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę - pełny etat

  • Perspektywę długoletniej współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód)

  • Terminowe wypłaty

  • Benefity pozapłacowe

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą