Manager ds. ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju - Sustainability Manager

Domino Executive SearchO firmie

  • Poznań (okolice), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Nasz Partner, międzynarodowa firma z branży produkcji technicznej, poszukuje doświadczonych osób na stanowisko:

Manager ds. ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju -  Sustainability Manager

Zadania:

  • Wdrażanie rozwiązań przyjaznych środowisku we wszystkich obszarach działalności.
  • Wsparcie we wdrażaniu i raportowaniu w ramach międzynarodowej strategii i celów zrównoważonego rozwoju w Polsce.
  • Monitorowanie wpływu działalności Firmy na środowisko,
  • Przygotowywanie dokumentacji z zakresu zrównoważonego rozwoju, ochrony klimatu i CSR
  • Wspieranie działań w obszarze rozwoju biznesu
  • Współpraca i kontakty z Klientami w zakresie ochrony środowiska i rozwoju
  • Proponowanie i wdrażanie zmian w celu poprawy wyników KPI
  • Stały kontakt z Grupą w Europie i realizacja wspólnych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: ochrona środowiska lub nauki przyrodnicze
  • Doświadczenie w realizacji prac z zakresu ochrony środowiska, w tym dot. ochrony klimatu, odpowiedzialnego biznesu, zrównoważonego rozwoju.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość przepisów dotyczących ochrony środowiska
  • Wiedza i doświadczenie w CSR
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania i budowania relacji,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferta:

  • Atrakcyjny pakiet zatrudnienia,
  • Samodzielne stanowisko w międzynarodowej strukturze
  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach, podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne